Her yer müslüman kanı – Mısır

Mısır’da, Suriye’de, Türkistan’da, Kerkük’te nerede müslüman varsa orası kan ağlıyor, Osmanlı nereden çıktıysa orası kan ağlıyor.. Zulmün olduğu bir ortamda elbette safımız belli, mazlumun müslüman kardeşlerimizin yanındayız, bu ortamda böyle bir günde tarafsızlık namussuzluktur…

http://yenisafak.com.tr/foto-galeri/misirdaki-katliamdan-carpici-kareler/5921?ref=manset-3  İnsan olanın bu görüntülerle içi parçalanır, ciğeri yanar… Mazluma umut kuvvet şefkat demek olan Osmanlı, kafire korku demek olan, islam sancağını taşıyan, Allah’ın adını yücelten Osmanlı nerdesin.. Dünya sana muhtaç..

Emperyalist Amerikanın Afganistan zulmünü, Irak katliamını, Keşmiri, karabağları, Bosnayı, Filistinli ufak kızın babaaa diye haykıran seslenişini bile unutmamışken, israil kahpesinin gazze katliamlarını, mavi marmarayı unutmamışken, kerkükü, doğru türkistanı, suriyeyi unutmamışken şimdide Mısır…  Bu katliamı yapanlara insan denir mi, cehenneme kütük olacaksınız hepimiz, darbeciler, katiller, şişiler, bushlar, şaronlar, firavunlar..kahire mısır adeviye meydanı

Mısır’da kelime-i şahadeti ağzıyla getiremeyince kalemle ilaç kutusunun üzerine yazarak rahatlayıp gözlerini yuman genç adam kardeşimizsin.. Şehadetin, şehadetleriniz kutlu olsun..

Mazlumlar ayağa kalkmadıkça zalimler diz çökmezmiş, mazlumlar ayakta, müslümanlar ayakta, müslüman devletler devlet olarak siz de ayağa kalkın artık, birlik olun katliama dur deyin, yeter müslümanların ezildiği..

 

“Allah’ın laneti, zalimlerin üzerine olsun”

 

Milli Gazete’nin 28 Temmuzda çıkacak manşeti geceden yayınlandı, tüm toplumsal olaylarda, milleti ümmeti ilgilendiren her harekette tavrını belli eden, Türkistan için, Kerkük için, Suriye için, Reyhanlı için toplumu harekete geçiren, önclük eden bu camiadan  Allah razı olsun. Haber metni yürek dağlıyor, etkinlenmeyecek olan kalbi kesin atın boşa duruyordur…

milli gazete - şehitler ölmez

ŞEHİTLER ÖLMEZ

Filistinde, Afganistanda, Bosnada, Çeçenistanda, Irakta, Keşmirde, Doğu Türkistanda, Arakanda,Malide, Libyada, Sudanda, Suriyede ve daha bir çok mazlum coğrafyada yaşadığımız gibi bugünMısırda bir kez daha görüyoruz ki küfür tek millettir. Zalimin zulmüne rağmen müslümanlar şehadetişerbet bildiği müddetçe hiçbir güç İslâma galip gelemez… Gerçek tek güç ve kudret sahibiCenab-ı Allahtır. Hasbunallahu ve nimel vekil (Allah bize yeter, O ne güzel vekildir…)

Geliyorum diyen darbeyi,

geliyorum diyen katliam izledi.

Ramazan-ı Şerif’te ümmetin

yüreğine bir ateş daha düştü…

Suskunluk kurşun oldu,

saplandı yüreklere…

Yüzlerce ‘La ilahe illallah

Muhammeden Resulullah’

sancağı düşüverdi yere.

Rabiatül Adeviyye’de kan oluk oluk aktı, şehadet çığlıkları yükseldi arş-ı alaya: ALLAHU EKBER!

Ümmet yaralı!

Şehitleri kurşunlardan önce

ümmetin suskunluğu şehit etti sanki.

Darbeci Sisi… Darbeye darbe diyemeyen tek dişi kalmış medeniyetin evlatları.

Darbecileri ayakta alkışlayan,

milyar dolarlar akıtan işbirlikçiler…

Firavunlar, küreseller…

Demokrasinin kutsal putperestleri…

Ey zalim! Hepiniz bir tarafa!…

Bugün yürekler bir başka sızlıyor zulmünüzle. Ey zalim siz zalimliğinizi yapıyor; yakıyor, yıkıyor, öldürüyor, zulmediyorsunuz da… Ya biz!

Suskunluğumuz değil midir, Mısır’daki katliamın katili!

Şehitlerin dilinde ALLAHU EKBER varken, sessizliğe mahkum Müslümana ‘eyvah’lar yok mudur, huzuru mahşerde!

Yok mudur ‘YAZIKLAR OLSUN’, iktidarı için meydanlara koşup da Mısır’daki Müslüman Kardeşleri için meydanlara inmeyenlere!…

Ya Rabbi!

Ümmet çepeçevre muhasara altındayken ahiretini dünyalığına satanların yüzünden ümmeti bozguna uğratma. Halkları büyük bir suskunluk çukuruna gömen, işbirlikçi yöneticilerin yüzünden zalimin zulmünü üzerimizde baki kılma.

Ya Rabbi!

Makamların, mevkilerin, malın-mülkün, şanın şöhretin esiri olmuş ‘muhafazakar demokrat’ yanılgının yüzünden ümmeti sahipsiz bırakma.

Ey Allahım!

Asya’sıyla Afrika’sıyla, Uzakdoğu’suyla Ortadoğu’suyla, Kuzeyiyle batısıyla bu ümmeti dilinde ‘Allah-u Ekber’ olup da, eyleminde ‘Amerika ekber’ olan Batı hayranı yöneticilerden kurtar.

Ya Rabbi!

Zalim zulmünü İslam coğrafyasında ilmek ilmek işlerken; zalim zulmünde sınır tanımazken bizleri suskunluğa itilmiş zavallılardan eyleme.

Bizi bize bırakma Ya Rabbi!…

Ya Rabbi!

Kahhar sıfatınla zalimi kahreyle… Zalimlerin zulmünü,

zalimlerin başına geçir!

Ya Rabbi!

Bu millete, bu ümmete şuur,

hidayet, basiret ve dirayet nasip eyle.

Ya Rabbi bu ümmeti ümmet eyle,

İslam Birliği ile nasiplendir!…

Ya Rabbi!

Mücahidler mücahidi

Erbakan Hocamızın duasıyla;

Batılda zirve olmaktansa,

Hakk davada zerre olmayı

hepimize nasip eyle.

“Zafer inananlarındır

ve zafer yakındır”..

Ya Rabbi, bizleri zaferin

mücahidleri, mücahideleri eyle..

Amin!

Adeviyye kan kokuyor

Senin ŞEHİDİNİN kanı

O kadar pervasızlaştılar ki artık “müslüman”ın kanını “müslüman”a akıttırıyorlar… Kurşun atmaya tenezzül dahi etmiyorlar…Batasıca konseptleri bu… Doğarken kulağımıza Allah-u Ekber nidaları okunuyor… Allah(C.C.)’ı yüceltirken kulun acziyetine vurgu yapıyoruz. Ancak Müslümanların bugün tekbir sesini hayal edemeyeceği yerler de var. Bağdat’ın sokaklarında, Şam’ın çıkmazlarında, Nil Nehri’nin kıyılarında Adeviyye’de kardeş kardeşi öldürürken Allah-u Ekber demesi ne hazindir…

Sana bir el uzanıyor 

Senin kardeşinin ELİ

…evet, evet sana uzanıyor “O EL”… Bırak sağına soluna bakmayı.

Aslında “O EL”, seni kurtarmak için uzanıyor.

“O EL”i tut ki vicdanın kurtulsun… Kimbilir belki de imanın…

Tut ki yaralı eli, kanayan vicdanın huzur bulsun… 

Müslümanların el ele verme vakti gelmedi mi?

Ölünecekse “Birlikte” ölelim!

 

Mısır’da ağlatan dua


Selim (the_korsan)

Bilişim Teknolojileri Öğretmeni

One thought on “Her yer müslüman kanı – Mısır

  • 15 Ağustos 2013 tarihinde, saat 18:25
    Permalink

    ALLAH’IM SEN YARDIM EYLE. SEN DUY MISIRLI ESMA’NIN SESİNİ. SEN DUY KUZULARININ ARDINDAN FERYAT EDEN ANALARIN SESİNİ. SEN DUY RABBİM. ACİZLİĞİMİZİ DUY. MÜSLÜMAN KARDEŞLERİMİZİN KATLEDİLİŞİNE SEYİRCİ KALIRKEN BİZİM DUYARSIZLIĞIMIZA KARŞI SEN YARDIM EYLE ALLAH’IM KARDEŞLERİMİZE.

    Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir